Wiosna tuż tuż... - koncert agend artystycznych UWM

Informujemy, że bezpłatne wejściówki na koncert zostały w całości rozdane.

Ośrodek Inicjatyw Artystycznych Wydziału Sztuki i Akademickie Centrum Kultury serdecznie zapraszają na wiosenne muzykowanie w teatralnym, chóralnym i taneczno-wokalnym wydaniu. Koncert "Wiosna tuż-tuż" odbędzie się 17 marca, w niedzielę, o godz. 17 w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym UWM.

Wystąpią:

Chór im. prof. Wiktora Wawrzyczka UWM
Zespół Pieśni i Tańca "Kortowo"
Teatr Kloszart

Będziemy radośnie witać nadchodzącą wiosnę i świętować 25-lecie Uniwersytetu Warmińsko Mazurskiego w Olsztynie.

Wstęp na koncert na podstawie bezpłatnego biletu. Po odbiór wejściówek zapraszamy do:

Ośrodek Inicjatyw Artystycznych Wydziału Sztuki, Szrajbera 11, pok. 110 | 89 524 56 72 | oia@uwm.edu.pl | 8.00-15.00

Akademickie Centrum Kultury, ul. Kanafojskiego 1, pok. 8 | 89 523 32 36 | ack@uwm.edu.pl | 8.00-14.00