KONCERT JUBILEUSZOWY "PRO MUSICA ANTIQUA" ORAZ PROF. LESZKA SZARZYŃSKIEGO

Przed nami KONCERT JUBILEUSZOWY: Pro Musica Antiqua – 30-lecie działalności oraz prof. dr hab. Leszek Szarzyński – 45-lecie pracy artystycznej i naukowej!!!
Serdecznie zapraszamy!

Piotr Sułkowski – dyrygent
Leszek Szarzyński – flet
Pro Musica Antiqua:
Leszek Szarzyński – flet
Jerzy Szafrański – obój
Wojciech Orawiec – fagot
Monika Dondalska – skrzypce
Paweł Panasiuk – wiolonczela
Ewa Alchimowicz-Wójcik – sopran
Adam Mieczykowski – marimba
Agnieszka Panasiuk – fortepian, klawesyn