Dyplomowe prezentacje artystyczne studentów kierunku Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej to wydarzenia, które towarzyszyły nam każdego roku. To wielkie przeżycie dla każdego dyplomanta, opiekuna dzieła i dla całej naszej wydziałowej społeczności. To przecież forma podsumowania osiągnięcia efektów uczenia się na naszym kierunku studiów.

Prezentacje te przeprowadzano w formie publicznego koncertu w prestiżowych salach koncertowych Olsztyna. Pandemia jednak to zmieniła. Tegoroczne dyplomowe prezentacje z konieczności przeniosły się do wirtualnej sali koncertowej. Z tego jednak wynika nowa, pojawiająca się wartość przedsięwzięcia, mianowicie, możliwość obejrzenia i wysłuchania koncertu dyplomantów przez większą publiczność znajdującą się w dowolnym miejscu, do czego gorąco zachęcamy.

Materiał filmowy i dźwiękowy został zrealizowany w nowym studio nagrań Instytutu Muzyki. Nagrania pochodzą z początku czerwca. Ich efekt można obejrzeć 1 lipca o godzinie 19.00 (część I) oraz 2 lipca o godzinie 19.00 (część II).

W pierwszej części koncertu zaprezentują się:

Dyplomanci studiów I stopnia

Izabela Brakowska

Monika Grzonkowska

Paulina Kaczorowska

Aleksandra Lamparska

Izabela Małkowska

Karolina Płotczyk

Paula Rudzińska

Dyplomanci studiów II stopnia

Natalia Ciukszo

Adrianna Jarzyńska

PROMOTORZY

dr hab. Hanna Zajączkiewicz, prof. UWM

dr hab. Zofia Antes

dr hab. Karol Kisiel

dr hab. Grzegorz Lewandowski

dr Tomasz Szymuś

(link do wydarzenia i koncertu: https://fb.me/e/2qTIkmeKw )

W drugiej części koncertu zaprezentują się:

Dyplomanci studiów I stopnia

Emilia Czarnyszewicz

Joanna Czerwonka

Jakub Giziński

Weronika Jankowska

Adam Mielnicki

Daria Pilarska

Paweł Sadowski

Dyplomanci studiów II stopnia

Anna Banachomska

Magdalena Muczyńska

Filip Zawadzki

PROMOTORZY

prof. dr hab. Marcin Wawruk

dr hab. Adam Mieczykowski, prof. UWM

dr hab. Grzegorz Lewandowski

dr Agnieszka Dziewulska-Pawłowska

(link do wydarzenia i koncertu: https://fb.me/e/1yR4S1DcO )

Serdecznie zachęcamy do udziału w tym jakże ważnym dla studentów, ale także dla całej społeczności Wydziału Sztuki wydarzeniu.