Dr hab. Hanna Zajączkiewicz, prof. UWM z Platynowym Dyplomem!!!

Międzynarodowy Konkurs Muzyczny Grand Maestro to konkurs online organizowany przez Concours de Musique et des Beaux Arts w Kanadzie, którego celem jest propagowanie młodych muzyków i profesjonalnych artystów. Concours de Musique et des Beaux Arts Canada, skupia w swoich szeregach światowej klasy artystów , profesorów uniwersyteckich z renomowanych instytucji muzycznych, doświadczonych pedagogów ( Royal Conservatory of Music, Associated Board of the Royal Schools of Music, Trinity College of Music, GMIME )z misją podnoszenia standardów wykonawstwa muzycznego na całym świecie.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że dr hab. Hanna Zajączkiewicz, prof. UWM zdobyła Platynowy Dyplom!!! Życzymy kolejnych sukcesów!